Koło przód 29" Shimano Deore XT WH-M8100-TL-F15-B-29 CenterLock
Przejdź do pełnego opisu
Opis
KOŁA PRZÓD SHIMANO DEORE XT
 WH-M8100-TL-F15-B-29 CENTER LOCK
Kluczowe cechy:
  • Pewne pokonywanie zakrętów z dużą prędkością
  • Przednia oś E-THRU 15 mm O 15% większa sztywność skrętna O 25% większa sztywność poprzeczna (w porównaniu z zaciskiem QR 9 mm)
  • Prosty montaż i niezawodność podczas jazdy po szlakach
  • 28 prostych szprych (2,0-1,5-2,0 podwójnie cieniowane)
  • Zewnętrzna szerokość obręczy: 27,9 mm