Witaj !   Zarejestruj się  |  Zaloguj się
velmar1
Jesteś tutaj:   Strona główna  |  Gwarancja i zwroty
ZAAWANSOWANE
Kategorie
Promocje
Języki
Polski
Waluty

Ceny zawierają VAT
v.fb.
FB.V.TEAM
youtube
Gwarancja i zwroty 

 

1. Reklamacje

1.           Wszyskie reklamacje powinny być składane przy pomocy środków trwałych (np. e-mail, list polecony, )lub osobiście na dowolnym formularzu w siedzibie firmy. Zostaną one rozstrzygnięte w ciągu 14 dni od daty złożenia reklamacji.

2.           Wszystkie towary dostępne w Sklepie są oryginalne i pochodzą z legalnego źródła.

3.           Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze:

-            uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu,

-            niezgodności towaru z opisem zawartym w zamówieniu,

-            wad fabrycznych.

4.           W przypadku reklamacji dotyczących uszkodzeń mechanicznych lub braków, powstałych podczas transportu prosimy o sporządzenie protokołu reklamacyjnego, spisanego w obecności kuriera. Protokół nie jest niezbędny do złożenia reklamacji uszkodzeń powstałych w transporcie.

5.           W przypadku stwierdzenia podstawy do reklamacji z tytułu wad fabrycznych lub niezgodności towaru z opisem, Klient ma prawo do reklamacji towaru z tytułu rękojmi lub gwarancji. Reklamację można złożyć w dowolnej formie. Pismo reklamacyjne konsument może przekazać sprzedawcy bezpośrednio (za potwierdzeniem na osobnej kopii) lub wysyłać listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. 

6.           Reklamowany towar należy odesłać na adres : Velmar 05-820 Piastów ul. Harcerska 28, wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym, oraz dowodem zakupu. Protokół dotyczący reklamacji może być dostarczony również za pomocą dowolnego środka trwałego (poczta elektroniczna, list polecony).

7.              Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przez Sklep reklamowanego towaru, wraz z kompletem dokumentów. Reklamacje dotyczące produktów rozpatrywane są zgodnie z zapisami ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002 nr 141 poz. 1176).

8.             W przypadku uznania reklamacji za zasadną koszty transportu reklamowanego towaru pokrywa sklep. W przypadku uznania reklamacji za bezzasadną koszty transportu reklamowanego towaru pokrywa Klient.

 

2.Prawo do odstąpienia od umowy 

1.        Klient może zrezygnować z towaru zakupionego na odległość w Sklepie internetowym Velmar.pl bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

2.        Warunkiem zachowania terminu odstąpienia od umowy jest przesłanie dowolnego oświadczenia  o odstąpieniu lub gotowego formularza w ciągu 14 dni od daty wejścia w posiadanie danego towaru. Oświadczenie może być przesłane za pomocą dowolnego środka trwałego (np. e-mail lub list polecony). Klient zobowiązany jest odesłać zwracany towar najdalej w ciągu 14 dni od daty złożenia pisma o odstąpieniu od umowy. Wzór poniżej:

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy:

(Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

[DANE SPRZEDAJĄCEGO] ……………………………. ……………………………. …………………………….

Ja……………………………….niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ……….………………………………………………………………………………………………………………………………………………… . Data zawarcia umowy to ………………………………………., data odbioru ……………………………………………….… .

 

Imię i nazwisko…………………………………………………………………………….. Adres …..…………………….……..……………………………………. Data…………………………………………………………………………. 

Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)

 

3.        Zwracany towar należy odsyłać w opakowaniu zapewniającym zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem, razem z otrzymanym wraz z nim dokumentem sprzedaży i wypełnionym formularzem zwrotu (jeżeli nie został przesłany wcześniej).

4.        Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru i kosztu przesyłki towaru do Klienta, jeśli został naliczony. Pieniądze zostaną zwrócone bezzwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania zwracanego towaru. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłania zwracanego towaru ponosi kupujący.

5.        Kwota należna z tytułu odstąpienia od umowy sprzedaży zostanie przekazana tą samą drogą, którą nastąpiła wpłata, chyba że Klient wyrazi zgodę na inny sposób przekazania tej kwoty.

Konsument jest odpowiedzialny wobec sprzedawcy za zmniejszenie wartości rzeczy w związku z korzystaniem z niej w nieodpowiedni sposób. Ma prawo zbadać charakter, cechy i funkcjonowanie towaru w taki sposób, w jaki mógłby to uczynić w sklepie stacjonarnym. Nie może jednak używać rzeczy w sposób nieograniczony. Jeśli tak robi, przedsiębiorca ma prawo obciążyć go dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru.

6. W takiej sytuacji, jeżeli konsument będzie chciał odstąpić od umowy, może ponieść odpowiedzialność za pogorszenie stanu zwracanej rzeczy.

 

3. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad

Produkty sprzedawane przez  "Velmar" Velmar Marek Napierała ul.Harcerska 28 05-820 Piastów są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski, chyba że zostało  wyraźnie zaznaczone inaczej i kupujący w chwili nabywania towaru został o tym poinformowany na stronie opisu sprzedawanego produktu. Dotyczy to produktów używanych pochodzących z legalnego źródła.

 

 

 


Kontynuuj Zakupy
Ilość: 0 szt.
Suma: 0.00zł
Zamów!
  LISTA ZAKUPÓW:   ROZWIŃ ZWIŃ
Informacje
Kontakt
 Bezpieczne logowanie.

Strona  chroniona certyfikatem SSL

  

Sklep  VELMAR
05-820 PIASTÓW K/W-WY
UL.Harcerska 28

Tel: 22 723-59-82

sklep@velmar.pl

Nr konta: 45 1140 2004 0000 3902 3700 7748

Pracujemy w godzinach
marzec-wrzesień

Pon. - pt. 11:00 - 19.00

sob.9.00-15.00

październik

Pon. - pt. 11:00 - 18.00

sob.9.00-15.00

Listopad -styczeń

Pon.-pt.11.00-18.00,

soboty: ---nieczynne

luty:

Pon. - pt. 11:00 - 18.00

sob.9.00-15.00 

NowościCopyright ©2019 https://velmar.pl
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Oprogramowanie i grafika © 2014 Mysklep.pl
Powered by osC PRO Wszelkie prawa zastrzeżone.